Home / Spotçu / kartal spotçular
Kartal'da Spot Eşya
Spotcu Kartal

kartal spotçular

Kartal Spotçu

Kartal İkinci El Eşya fırsatları sizleri bekliyor, Kartal sakinlerine özel kurulan platformumuzda sizleri semtinizdeki ikinci el ve spot eşyalarla buluşturuyoruz. Yeni sistemimizde sizlere Kartal Spotçular Çarşısı aracılığıyla spot ürünlere yönlendiriyoruz, bunun yanı sıra beyaz eşya gibi aramalarınızı da Kartal İkinci El Beyaz Eşya kategorisiyle karşınıza çıkarıyoruz.

Biliyorsunuz ki ikinci el satışları son yıllarda bir hayli artmış durumda, sebepleri arasında çok sebep baş gösterse de bunlardan başlıca olanları, fiyatlardaki artış, yüksek vergi oranları ve artan döviz kurları geliyor. Bu olumsuzluklarla beraber artan fiyatlarla sıfır eşya alımı gittikçe zorlaşmış durumda. Hal böyle olunca da ikinci el eşyalara talep artıyor. Bunun yanı sıra yine sıfır ama ucuz eşya almak isteyenler içinse spot gibi seçenekler mevcut. Spotta ise sıfır ürünü mağaza satışının %30 – %40 altından alabiliyorsunuz. İkinci elde ise bu durum daha farklı, kullanıldığı yıla göre fiyatlar çok değişkenlik gösteriyor. Örneğin 2 yıl önce 3000 liraya satın alınmış bir cep telefonu 2 yıl sonra 500 liraya düşebiliyor. Veya yeni satın alınıp satışa konan bir cep telefonu da sıfır halinden 500 – 600 lira ucuza satılabiliyor. Yani tamamen değişken ve pazarlığa açık bir sektör, tek gereken doğru eşyayı doğru zamanda bulmanız.

Biz de burada devreye giriyoruz, sizlere Kartal’daki ikinci el eşya ve spot eşya tekliflerini tek elden sunuyoruz, eğer bu tekliflerden haberdar olmak ve alışveriş yapmak isterseniz web sitemizi ziyaret edebilirsiniz, keyifli alışverişler.

About admin

İstanbul Genelinden Spot Eşya Alım Satımı, Cep: 0532 488 59 41

Check Also

Ortaköy Spot Eşya Alan Yerler

ortaköy spotçular

Ortaköy spotçular İstanbul’un Beşiktaş ilçesine bağlı Ortaköy semti, ikinci el eşya alışverişinde tercih edebileceğiniz mağazaları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çarşım Spot
Merhaba Eşya Satmak İstiyorum