Home / Spotçu / caddebostan spotçular
Caddebostan Eski Eşya Alanlar
Caddebostan Spotcu

caddebostan spotçular

Caddebostan spotçu

Beyaz eşyada sıfır ürünler cep yakarken, ikinci el piyasasının gördüğü rağbet de artıyor. Her bütçeye uygun alışveriş seçeneği sunan Caddebostan ikinci el eşya alım satım yapan mağazalarda, yeni model ürünleri, 2. el olarak daha uygun fiyata satın alabiliyorsunuz. Caddebostan spotçular çarşısı, semtin farklı noktalarında hizmet veriyor. Evine yeni bir buzdolabı almak isteyenler için beyaz eşya, yeni televizyon almak isteyenler için elektronik eşya ve de çeşitli küçük ev aletleri ve mobilyalar satılıyor.

Caddebostan ikinci el eşya satışı yapan dükkanlarda, eviniz için aradığınız mobilyaları da bulabilirsiniz. Salonunuz için oturma grubu, yemek odanız için yemek masası ve sandalye takımı ya da evin her odası için halıyı da yine Caddebostan spotçular çarşısında bulabilirsiniz. Bu mağazalardan alışveriş yapabileceğiniz gibi, dilerseniz elinizdeki beyaz eşyaları, elektronik eşyaları ya da ev eşyalarını satmak için de bu dükkanlara gidebilir, satış işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Beğendiğiniz ürünleri satın alırken genellikle nakliye konusunda da ücretsiz olarak hizmet veren Caddebostan spotçular çarşısı, özellikle beyaz eşya gibi taşınması zor eşyalar ve montaj gerekli olan eşyalar için de ekstra hizmet veriyor. Ayrıca satın alacağınız beyaz eşya ve elektronik eşyalarda, 1 yıla kadar ürün garantisi ve servis hizmeti gibi ek seçenekleri de bulunuyor.

About admin

İstanbul Genelinden Spot Eşya Alım Satımı, Cep: 0532 488 59 41

Check Also

Ortaköy Spot Eşya Alan Yerler

ortaköy spotçular

Ortaköy spotçular İstanbul’un Beşiktaş ilçesine bağlı Ortaköy semti, ikinci el eşya alışverişinde tercih edebileceğiniz mağazaları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çarşım Spot
Merhaba Eşya Satmak İstiyorum