Home / Spotçu / esenyurt spotçular
Esenyurt 2.El Eşya
Esenyurt Spotcu

esenyurt spotçular

Esenyurt Spotçu

Esenyurt’ta İkinci El Eşya ve spot eşya seçeneklerini sizler için tek bir platforma taşıyoruz. İsterseniz buzdolabı ihtiyacınızı Esenyurt İkinci El Beyaz Eşya kategorisinden karşılayabilir, isterseniz spot eşya arayışınızı Esenyurt Spotçular Çarşısı aracılığıyla yapabilirsiniz. Sizlere sunacağımız bu birleşimde aradığınız her eşyayı kendi semtiniz Esenyurt’ta gönül rahatlığıyla satın alabileceksiniz.

İkinci el ve spot eşyalar günden güne popülerlik kazanıyor, sebebi ise yeni ürünlerin artık alım gücümüzün üzerine çıkması. Bundan önce nasıl arabaların çoğu sıfır alınırken artık ikinci el alınıyorsa aynı şekilde yakın gelecekte de bir çok farklı eşya ikinci el olarak alınacak. Yakın tarihe bakarsanız 5 yıl öncesinin tüm şartlarını karşılayan iyi bir bilgisayar 1000 – 1500 TL iken, bugünün şartlarını karşılayan iyi bir bilgisayar 5000 TL’den başlıyor. Haliyle alım gücümüz de buna bağlantılı şekilde düşüyor. Bir telefon için bizden 4000 TL istenen bir dönemdeyiz. Haliyle bunları sıfır olarak almak zorlaşıyor, bunun yerine az kullanılmış bir bilgisayarı yine 1000 – 2000 liraya veya yeni sayılacak bir telefonu yine 1000 liraya bulabiliriz. İlla sıfır istiyorsak spot ürünler bu iş için biçilmiş kaftan, mağaza fiyatının %30 – %40 arası indirimli haliyle satılan spot ürünler neredeyse ikinci el fiyatına sıfır eşya sunuyor. Biz ise sizlere bu ürünleri bulunduğunuz semtten satın alma imkanı sunuyoruz. Sizler için hazırladığımız platformda Esenyurt’taki tüm ikinci el ve spot eşyalara tek elden ulaşabileceksiniz.

Siz de bu platforma göz atmak istiyorsanız, yazının sonundaki bağlantıdan size özel web sitesine ulaşabilir, alışverişe başlayabilirsiniz.

About admin

İstanbul Genelinden Spot Eşya Alım Satımı, Cep: 0532 488 59 41

Check Also

Ortaköy Spot Eşya Alan Yerler

ortaköy spotçular

Ortaköy spotçular İstanbul’un Beşiktaş ilçesine bağlı Ortaköy semti, ikinci el eşya alışverişinde tercih edebileceğiniz mağazaları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çarşım Spot
Merhaba Eşya Satmak İstiyorum