Home / Spotçu / hasanpaşa spotçular
Hasanpaşa 2.El Eşya
Hasanpaşa Spotçular Çarşısı

hasanpaşa spotçular

Hasanpaşa spotçu

Eviniz ya da ofisiniz için yeni bir klimaya mı ihtiyacınız var? Belki de eski buzdolabınız artık yeterli gelmiyordur. İstanbul’da Anadolu Yakası’nda oturuyorsanız, ikinci el alışveriş için tercih edebileceğiniz semtlerden biri de Hasanpaşa. Hasanpaşa spotçular çarşısı olarak hizmet veren 2. el ürün alım satım yapan mağazalarda, aradığınız her şeyi uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Sıfır ürünlerin fiyatları bütçenizi aşıyor mu? Bu durumda aynı ürünün 2. elini satın almak daha mantıklı olacak. Hasanpaşa ikinci el eşya alım satım yapan dükkanlar; beyaz eşyadan elektronik eşyaya, küçük ev aletlerinden süpürge gibi ev eşyalarına kadar tüm ürün gruplarını bulunduruyor. Hasanpaşa ikinci el beyaz eşya almak isteyen tüketiciler için; buzdolabından çamaşır makinesine, bulaşık makinesinden kurutma makinesine kadar tüm beyaz eşyaları bu mağazalardan bulabilir, sıfır ürün fiyatının %50-60’ına varan indirimlerle satın alabilirsiniz.

Mutfağınız için yeni bir beyaz eşya, oturma odası ve salonunuz için yeni bir televizyon ya da belki de çocuklarınız için yeni bir televizyon almak istiyorsunuz. Bu ürünlerde sıfır ürün seçimi yapabileceğiniz gibi, alışverişlerinizi Hasanpaşa spotçular çarşısından da yapabilirsiniz. Uygun fiyatlı alışveriş olanağı sunan Hasanpaşa ikinci el eşya alım satım yapan dükkanlarda, eviniz için aradığınız tüm ürün gruplarını bulabilirsiniz. Özellikle elektronik eşyalar ve beyaz eşyalarda, Hasanpaşa’daki spot mağazalarda, 1 yıl ürün garantisi de bulunuyor.

About admin

İstanbul Genelinden Spot Eşya Alım Satımı, Cep: 0532 488 59 41

Check Also

Ortaköy Spot Eşya Alan Yerler

ortaköy spotçular

Ortaköy spotçular İstanbul’un Beşiktaş ilçesine bağlı Ortaköy semti, ikinci el eşya alışverişinde tercih edebileceğiniz mağazaları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çarşım Spot
Merhaba Eşya Satmak İstiyorum