Home / Spotçu / ikitelli spotçular
İkitelli 2.El Eşya
İkitelli Spotçu

ikitelli spotçular

İkitelli spotcu

Küçükçekmece’ye bağlı İkitelli semtinde ikamet edenler için hizmet veren İkitelli spotçular çarşısı, geniş bir ürün, model ve fiyat seçeneği sunuyor. Beyaz eşya, elektronik eşya, küçük ev aletleri ve oturma grubu gibi mobilya ürünlerini bulabileceğiniz İkitelli ikinci el eşya satan mağazalarda, her bütçeye uygun ürünler yer alıyor. Evinizin eksiklerini tamamlamak için bütçenizi zorlamak istemiyorsanız, siz de alışverişlerinizi bu spot mağazalardan yapabilirsiniz.

Eski buzdolabınızı değiştirmek istiyorsanız ama bir yandan da sıfır ürünlerin fiyatı gözünüzü korkutuyorsa, alışveriş için İkitelli ikinci el beyaz eşya satışı yapan mağazaları ziyaret edebilirsiniz. 1 yıl ürün garantisi ve kredi kartına taksit imkanı gibi seçenekler de sunan İkitelli spotçular çarşısı, beyaz eşyaların yanı sıra, elektronik aletler, klima ve mobilya gibi ürünleri de bulunduruyor. Eski klimanız artık evinizi soğutmuyor mu? Bulaşık makineniz artık iyi çalışmıyor mu? Çamaşır makinenizin kapasitesini arttırmaya mı ihtiyacınız var? Soğuk havalarda kurumak bilmeyen çamaşırlarınız için kurutma makinesi mi arıyorsunuz?

Evinizde yeni bir oturma grubuna mı ihtiyaç var? Sıfır oturma grupları cep yakarken, ikinci el oturma gruplarının uygun fiyatlarından yararlanabilirsiniz. İkitelli ikinci el eşya alım satımı yapan mağazalarda geniş bir model ve renk seçeneği ile yerini alan 2. el mobilyalar arasında, sizin de bütçenize uygun ürünler bulabilirsiniz.

About admin

İstanbul Genelinden Spot Eşya Alım Satımı, Cep: 0532 488 59 41

Check Also

Ortaköy Spot Eşya Alan Yerler

ortaköy spotçular

Ortaköy spotçular İstanbul’un Beşiktaş ilçesine bağlı Ortaköy semti, ikinci el eşya alışverişinde tercih edebileceğiniz mağazaları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çarşım Spot
Merhaba Eşya Satmak İstiyorum