Home / Spotçu / yakuplu spotçular
Yakuplu Spotcu Çarşısı
Yakuplu Spotcu

yakuplu spotçular

Yakuplu spotçu

İkinci el eşya satın almak istiyorsanız ve Beylikdüzü’nde ikamet ediyorsanız, alışveriş yapabileceğiniz Beylikdüzü mahallelerinden biri de Yakuplu. Küçük bir mahalle olan Yakuplu’da, 2. el eşya alışverişi yapmak isteyenler için spotçular çarşıları da bulunuyor. Yakuplu ikinci el eşya alım satım yapan dükkanlar, uygun fiyat seçeneği ile eviniz için yeni bir şeyler almanıza olanak sunuyor.

Beyaz eşyalar, ev eşyaları, elektronik eşyalar ve küçük ev aletleri satan Yakuplu spotçular çarşısı, her bütçeye ve her ihtiyaca uygun ürün seçeneklerini mağazalarda satışa sunuyor. Eski buzdolabınızı A+ tipi bir buzdolabı ile değiştirmek istiyorsanız, garantisi devam eden bir 2. el buzdolabı satın alabilirsiniz. Yakuplu ikinci el beyaz eşya alım satımı yapan mağazalarda, buzdolabı ve diğer beyaz eşya ürünlerinde geniş bir ürün seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

Salonunuz için yeni bir klimaya mı ihtiyacınız var? Eski bulaşık makinenizi yenisiyle mi değiştirmek istiyorsunuz? Yeni bir beyaz eşya satın almak, özellikle de aynı anda birkaç farklı ürün alınacaksa oldukça pahalı olabilir. Yakuplu spotçular çarşısı olarak hizmet veren mağazalarda, birkaç farklı ürün grubunu, uygun fiyata satın alabilirsiniz. Eski tip ürünlerin yanı sıra, son model elektronik eşyaların spot ürünlerini de yine Yakuplu ikinci el eşya satan mağazalarda bulabilirsiniz.

About admin

İstanbul Genelinden Spot Eşya Alım Satımı, Cep: 0532 488 59 41

Check Also

Ortaköy Spot Eşya Alan Yerler

ortaköy spotçular

Ortaköy spotçular İstanbul’un Beşiktaş ilçesine bağlı Ortaköy semti, ikinci el eşya alışverişinde tercih edebileceğiniz mağazaları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çarşım Spot
Merhaba Eşya Satmak İstiyorum