Home / Spotçu / yeşilyurt spotçular
Yeşilyurt Spotcular
Yeşilyurt Spotcu

yeşilyurt spotçular

Yeşilyurt spotçu

Bakırköy’e bağlı mahallelerden biri olan Yeşilyurt, spotçular çarşısı bulabileceğiniz bölgelerden. Televizyon ve bilgisayar gibi elektronik eşyalardan rondo ve kahve makinesi gibi küçük ev aletlerine, buzdolabı gibi beyaz eşyalardan klima modellerine kadar her ürün grubu için alışveriş yapabileceğiniz Yeşilyurt spotçular çarşısı, geniş bir ürün seçeneği sunuyor. Sıfır mağaza ürünlerinin fiyatları bütçenizi aşıyorsa, siz de alışverişlerinizi Yeşilyurt ikinci el eşya satan mağazalardan yapabilirsiniz.

Eviniz için yeni bir bulaşık makinesine mi ihtiyacınız var? Kış geldiğinde artık çamaşırlarınızı balkonda kurutamıyor musunuz? O halde sizin de yeni bir kurutma makinesine ihtiyacınız olabilir. Kurutma makinesinde 2. el alışveriş yapabileceğiniz Yeşilyurt ikinci el beyaz eşya alım satım yapan dükkanlarda ayrıca, ücretsiz nakliye ya da 1 yıl ürün garantisi gibi hizmet seçenekleri de var. Siz de Yeşilyurt’ta hizmet veren ikinci el eşya alım satım yapan dükkanlardan alışveriş yaparken, hizmetler ve ürün garantisi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Yeşilyurt ikinci el eşya alım satımı yapan dükkanlarda, aradığınız tüm ev eşyalarını bulabilirsiniz. Koltuk takımı ya da yemek masası gibi mobilya ürünlerini de Yeşilyurt’taki ikinci el eşya mağazalarında bulabilirsiniz. Yeşilyurt spotçular çarşısında ayrıca, klima modelleri de yer alıyor. Duvar tipi, split klima ya da salon tipi geniş klimalar da yine Yeşilyurt’taki spotçular çarşısında bulabileceğiniz ürün grupları arasında yer alıyor.

About admin

İstanbul Genelinden Spot Eşya Alım Satımı, Cep: 0533 163 32 55

Check Also

Ortaköy Spot Eşya Alan Yerler

ortaköy spotçular

Ortaköy spotçular İstanbul’un Beşiktaş ilçesine bağlı Ortaköy semti, ikinci el eşya alışverişinde tercih edebileceğiniz mağazaları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çarşım Spot
Merhaba Eşya Satmak İstiyorum