Home / Spotçu / acıbadem spotçular
Acıbadem 2.El Spotçu
Acıbadem Spotcu

acıbadem spotçular

Acıbadem spotçu

İstanbul’un Kadıköy ilçesine bağlı semti Acıbadem; ev eşyası, beyaz eşya ve mobilya ürünleriniz için 2. el ürün alışverişi yapabileceğiniz semtlerden biridir. Acıbadem ikinci el eşya alım satım yapan mağazaları, semtin birçok farklı bölgesinde bulabilirsiniz. Eviniz için televizyon, çocuklarınız için bilgisayar, mutfağınız için buzdolabı, banyo için çamaşır makinesi ya da kurutma makinesi arıyorsanız, siz de Acıbadem spotçular çarşısından alışveriş yapabilirsiniz.

Acıbadem ikinci el beyaz eşya mağazası olarak da hizmet veren spotçular çarşıları, aradığınız ev eşyalarını, çok daha uygun fiyata satın almanızı sağlıyor. Mağazada 2000 TL olan bir çamaşır makinesini, spotçular mağazasından 1000 TL’ye satın alabilir, %50’ye varan indirimlerden ve 1 yıla kadar ürün garantisi fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Geniş bir ürün yelpazesi sunan Acıbadem spotçular çarşısı, beyaz eşyaların yanı sıra, ev eşyalarına ve mobilya ürünlerine de yer veriyor.

Eviniz için yeni bir oturma grubuna ihtiyacınız varsa, farklı model seçeneklerini bir arada bulabileceğiniz Acıbadem ikinci el eşya mağazaları, semtin birçok farklı bölgesinde hizmet veriyor. Acıbademliler için geniş bir ürün yelpazesi bulunduran spotçular çarşılarında; televizyon ve bilgisayar gibi elektronik eşyalar da bulmanız mümkün. Evinizi yenilemeye ihtiyacınız varsa aynı anda birçok ürün grubu satın almak bütçenizi zorlayacak’sa, siz de alışverişlerinizi Acıbadem spotçular çarşısından yapabilir, bütçenize ve zevklerinize uygun ürünler bulabilirsiniz.

About admin

İstanbul Genelinden Spot Eşya Alım Satımı, Cep: 0532 488 59 41

Check Also

Ortaköy Spot Eşya Alan Yerler

ortaköy spotçular

Ortaköy spotçular İstanbul’un Beşiktaş ilçesine bağlı Ortaköy semti, ikinci el eşya alışverişinde tercih edebileceğiniz mağazaları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çarşım Spot
Merhaba Eşya Satmak İstiyorum