Home / Spotçu / yeniköy spotçular
Yeniköy İkinci El Spotçu
Yeniköy Spotcu

yeniköy spotçular

Yeniköy spotçu

Evinizin eksiklerini tamamlamak için rotanızı 2. el eşya piyasasına çevirmeye ne dersiniz? Ev eşyaları, beyaz eşyalar, elektronik eşyalar ve küçük ev aletleri de dahil olmak üzere evinizde ihtiyacınız olan tüm ürünleri Yeniköy ikinci el eşya alım satım yapan mağazalarda bulabilirsiniz. Sıfır ürün satın almak yerine, aynı ürünün defolu ya da ikinci elini satın alabileceğiniz Yeniköy spotçular çarşısı, semtin birkaç farklı bölgesinde hizmet veriyor.

İstanbul Sarıyer ilçesine bağlı semtlerden biri olan Yeniköy’e, otobüs ve deniz yolu ile ulaşım imkanı bulunmaktadır. Yeniköy ikinci el beyaz eşya alım satımda da tercih edebileceğiniz bu dükkanlarda, beyaz eşyada; buzdolabından bulaşık makinesine, çamaşır makinesinden kurutma makinesine kadar tüm beyaz eşya modellerini bulabilirsiniz. Yeniköy spotçular çarşısı olarak hizmet veren bu mağazaların hemen hepsi, beyaz eşya ve elektronik eşyalarda 1 yıl ürün garantisi ve servis hizmeti gibi hizmet seçenekleri de sunmaktadır.

Yeniköy ikinci el eşya satın almak için tercih edebileceğiniz gibi, 2. el eşyalarınızı elden çıkarmak için de alışverişlerinizi bu mağazalardan yapabilirsiniz. Yeniköy spotçular çarşısında, beyaz eşyaların yanı sıra; televizyon, bilgisayar gibi elektronik eşyalar ya da koltuk takımı, çalışma masası gibi mobilya ürünlerini de bulabilirsiniz. Bu ürünlerin yanı sıra, ütü ve süpürge gibi ev eşyalarının 2. el ürünleri için de yine Yeniköy ikinci el eşya alım satım dükkanlarını ziyaret edebilirsiniz.

About admin

İstanbul Genelinden Spot Eşya Alım Satımı, Cep: 0533 163 32 55

Check Also

Ortaköy Spot Eşya Alan Yerler

ortaköy spotçular

Ortaköy spotçular İstanbul’un Beşiktaş ilçesine bağlı Ortaköy semti, ikinci el eşya alışverişinde tercih edebileceğiniz mağazaları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çarşım Spot
Merhaba Eşya Satmak İstiyorum