Home / Spotçu / göztepe spotçular
Göztepe 2.El Mobilya Alanlar
Göztepe Spotcu

göztepe spotçular

Göztepe spotçu

Kullanılmış ürünler her zaman daha ekonomik seçimler sunar. Kullanılan herhangi bir şey ( antikalar hariç) satın almak, yeni ürünlerden daha ucuzdur. Bu ucuzluk bazen %90’i bulabilir ancak genellikle %50 oranında daha ucuz olur. Göztepe spotçular çarşısında bulabileceğiniz tüm 2. el ürünler, mağaza fiyatına göre %50 hatta %70’e varan oranlarda uygun fiyat seçenekleri ile satışa sunuluyor.

Göztepe ikinci el eşya satan mağazalarda da bulabileceğiniz 2. el beyaz eşya ve elektronik ev eşyaları satın almak, sıfır ürünlere göre çok daha çevreci bir seçim olacaktır. Televizyondan bilgisayara kadar bir evde ihtiyacınız olabilecek tüm eşyalar, korkunç çevresel etkileri ile gezegene zarar verirler. Bu durumda iyi bir alternatif olarak, kullanılmış eşyaları tercih etmek daha iyi olacaktır. 2. el eşya alışverişi, tüketilecek yeni bir kaynak da gerektirmez. Göztepe ikinci el beyaz eşya alım satım yapan dükkanlarda satılan ürünler daha önce kullanılmış olsalar da, genellikle 1 yıl ürün garantisi ile satışa sunulduğundan, daha önce servis tarafından kontrol edilmiş ve bakımları yapılmış olur.

Göztepe spotçular çarşısı, aradığınız tüm ürünleri bulmanıza olanak sunuyor. Evinizde yeni bir bulaşık makinesine ya da klimaya mı ihtiyaç var? Eskisini satıp yenisini satın almak istiyorsanız, siz de hem alım hem de satış için Göztepe ikinci el eşya satan mağazalara gidebilirsiniz.

About admin

İstanbul Genelinden Spot Eşya Alım Satımı, Cep: 0532 488 59 41

Check Also

Ortaköy Spot Eşya Alan Yerler

ortaköy spotçular

Ortaköy spotçular İstanbul’un Beşiktaş ilçesine bağlı Ortaköy semti, ikinci el eşya alışverişinde tercih edebileceğiniz mağazaları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çarşım Spot
Merhaba Eşya Satmak İstiyorum