Home / Spotçu / uğurmumcu spotçular
Uğurmumcu 2.El Mobilya
Uğurmumcu Spotcu

uğurmumcu spotçular

Uğurmumcu spotçu

Evinize yeni bir çamaşır makinesi mi satın almak istiyorsunuz? Mağazalardaki sıfır ürün fiyatları bütçenizi aşıyorsa, satın alacağınız yeni beyaz eşyalarda, spot mağazalardan alışveriş yapabilirsiniz. Kartal’da oturuyorsanız, ikinci el beyaz eşya ve ev eşyalarınız için alışverişlerinizi Uğurmumcu ikinci el eşya alım satım yapan mağazalardan yapabilirsiniz. Uğurmumcu spotçular çarşısı olarak da hizmet veren bu dükkanlarda, eviniz için aradığınız hemen her eşyayı bulabilirsiniz. Üstelik mağaza fiyatının yarı fiyatına!

Split, duvar tipi ya da salon tipi olmak üzere farklı klima modelleri, yaz sıcaklarında evine klima almak isteyenlere büyük kolaylık sağlıyor. Uğurmumcu ikinci el beyaz eşya alışverişi için de tercih edebileceğiniz bu mağazalarda, klimanın yanı sıra; çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi ve kurutma makinesi gibi farklı beyaz eşya seçeneklerini de bulabilirsiniz. Uğurmumcu spotçular çarşısında, daha birçok farklı ürün seçeneği de bulabilirsiniz.

Uğurmumcu ikinci el eşya alım satım yapan dükkanlarda ayrıca, televizyon ya da bilgisayar gibi elektronik eşyalar ve koltuk takımı ya da yemek masası gibi mobilya ürünlerini de bulabilirsiniz. Evinizin eksikleri için uygun fiyatlı seçimler yapmak istiyorsanız, sıfır ürünler yerine 2. el piyasasından alışveriş yapabilirsiniz. Semtin farklı noktalarında hizmet veren Uğurmumcu spotçular çarşısında, sizin evinizin de eksiklerini tamamlayabileceğiniz tüm ürün gruplarını bulabilirsiniz.

About admin

İstanbul Genelinden Spot Eşya Alım Satımı, Cep: 0532 488 59 41

Check Also

Ortaköy Spot Eşya Alan Yerler

ortaköy spotçular

Ortaköy spotçular İstanbul’un Beşiktaş ilçesine bağlı Ortaköy semti, ikinci el eşya alışverişinde tercih edebileceğiniz mağazaları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çarşım Spot
Merhaba Eşya Satmak İstiyorum