Home / Spotçu / kadıköy spotçular
Kadıköy İkinci El Eşya Alanlar
Kadıköy Spotcu

kadıköy spotçular

Kadıköy Spotçu

Kadıköy İkinci El Eşya alımı artık çok daha kolaylaşıyor. Artan taleple birlikte ikinci el satışlarında bir patlama yaşandı, insanlar aradıkları eşyayı aradıkları yerde bulamamaya başladı. Biz de bu noktada yeni bir platform kurduk. Kadıköy’de bulunan ikinci el eşyaları sizler için derledik böylece bu platformda ister beyaz eşya aramalarınızı Kadıköy İkinci El Beyaz Eşya kategorisinde arayın ister spot eşya aramalarınızı Kadıköy Spotçular Çarşısı aracılığıyla yapabilirsiniz.

İkinci el eşyalara ihtiyaç günden güne artıyor hal böyle olunca arayışlar detaylanıyor ve beklentiler artıyor. İkinci el ve spot eşyaların çok avantajı var örneğin spot bir ürün sıfırından yüzde 30 ila 40 arası indirimle satın alınabiliyor. Yine sıfır olan aynı garanti koşullarına sahip olan bu ürünler mağaza satışlarından çok daha ucuz. İkinci el ürünler iste tamamen başka bir olay, ikinci el eşya satışlarında satıcılar ihtiyaçlarının kalmadığı bir ürünü ederinden çok uygun fiyatlara verebiliyorlar. Örneğin satıcı 2 yıl önce 2000 liraya aldığı bir telefonu ikinci elden 500 liradan satışa koyuyor. Sizin de bu cihaz işinizi görecekse 500 liraya alıp kullanıyorsunuz. Bu avantajlı fırsatların tek sorunu güven problemi. Parayı yatıracaksınız ama ürün nereden gelecek? Gelecek mi? Sağlam mı olacak söylendiği gibi? Bu tip problemler insanları korkutuyor.

Biz ise buradan yola çıkarak sizlere yeni bir hizmet oluşturduk, Kadıköy sakinleri için özel olan bir web sitesinde dilediğiniz eşyayı satın alabilir, gidip görebilir, sağlamlığını test edebilir ve güven problemini ortadan kaldırabilirsiniz. Bu platformu merak ediyorsanız paylaşacağımız bağlantıdan sitemize girmeniz yeterli, keyifli alışverişler.

About admin

İstanbul Genelinden Spot Eşya Alım Satımı, Cep: 0532 488 59 41

Check Also

Ortaköy Spot Eşya Alan Yerler

ortaköy spotçular

Ortaköy spotçular İstanbul’un Beşiktaş ilçesine bağlı Ortaköy semti, ikinci el eşya alışverişinde tercih edebileceğiniz mağazaları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çarşım Spot
Merhaba Eşya Satmak İstiyorum