Home / Spotçu / kağıthane spotçular
Kağıthane 2.El Eşya
Kağıthane Spotcu

kağıthane spotçular

Kağıthane Spotçu

Kağıthane İkinci El Eşya aramalarınız artık sağlıklı bir sonuca ulaşıyor. Yeni hazırladığımız platformla sizlere Kağıthane’deki ikinci el eşyaları ve spot eşyaları sunacağız. Bu platform sayesinde artık ister spot eşya arayışlarınızı Kağıthane Spotçular Çarşısı aracılığıyla bulun size bu hizmeti sunacağız, isteseniz de beyaz eşya gibi özel arayışlarınızı Kağıthane İkinci El Beyaz Eşya gibi kategorilerle temin edebileceksiniz.

İkinci el ve spot eşyalar çok kullanışlı ve avantajlı ürünlerdir, sıfır ürünler gibi sizden binlerce lira almazlar. En basitinden 2000 – 3000 liraya satın alınmış bir eşyayı ikinci el olarak 1 – 2 yıl kullanılmış haliyle 500 – 600 liraya temin edebilirsiniz. Veya yeni satın alınmış ikinci el bir ürün birkaç aylık olarak satışa çıkabilir yine de sıfır ayarındaki bu ürünü sıfır halinden 400 – 500 lira daha ucuza alabilirsiniz. Spot eşyaya gelirsek spot eşyalarda sıfır eşyaların üretim fazlası halidir, spotçularda bulunur. Spot eşyalar yine sıfır eşyalar olup sıfırdan yüzde otuz veya kırklara varan indirim oranlarına sahiptir. Geriye sadece bu eşyaları bulmak kalıyor. O ise bizim emeğimizle birlikte artık daha kolay, sizler için oluşturduğumuz yeni web sitemizde Kağıthane’deki tüm spot ve ikinci el eşya fırsatlarını çok uygun fiyatlarla bulabileceksiniz. Semtinizde olacağı için istediğiniz gibi kontrol edebileceksiniz.

Size bu teklif cazip geldiyse yazımızın sonundaki bağlantıdan sitemizi ziyaret edin, alışverişe başlayın. İyi alışverişler.

About admin

İstanbul Genelinden Spot Eşya Alım Satımı, Cep: 0532 488 59 41

Check Also

Ortaköy Spot Eşya Alan Yerler

ortaköy spotçular

Ortaköy spotçular İstanbul’un Beşiktaş ilçesine bağlı Ortaköy semti, ikinci el eşya alışverişinde tercih edebileceğiniz mağazaları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çarşım Spot
Merhaba Eşya Satmak İstiyorum