Home / Spotçu / yakacık spotçular
Yakacık Spot Eşya Alım Satım
Yakacık Spotcu

yakacık spotçular

Yakacık spotçu

İstanbul’da Kartal’a bağlı semtlerden biri olan Yakacık, Anadolu Yakası’nda spotçular çarşısı bulabileceğiniz semtlerden biri. Yakacık spotçular çarşısı olarak hizmet veren mağazaları, hem cadde üzerinde hem de semtin ara sokaklarında bulabilirsiniz. Ev eşyaları, beyaz eşyalar, mobilya ya da elektronik eşyalar satın alabileceğiniz Yakacık ikinci el eşya alım satım yapan mağazalarda, kullanılmış ya da defolu ürünleri, mağaza fiyatının yarı fiyatına satın alabilirsiniz.

Yakacık ikinci el beyaz eşya satan mağazalarda, siz de bütçenize uygun çamaşır, bulaşık ya da kurutma makinesi bulabilir, enerji sınıfı ve derin dondurucu özelliği de bulunan buzdolabı modellerini, çok daha uygun bir fiyata bulabilirsiniz. Yakacık spotçular çarşısı, evinizin eksiklerini tamamlamak ve ayrıca, eski eşyalarınızı satmak için tercih edebileceğiniz mağazalar.

Uygun fiyatlı alışveriş olanağı sunan Yakacık ikinci el eşya alım satım yapan mağazalarda, beyaz eşyaların yanı sıra, koltuk takımı ve yemek masası gibi mobilya ürünlerini de bulabilirsiniz. Daha önce kullanılmış bir eşya kullanmak konusunda endişeleriniz yoksa ve alışveriş yapacağınız mağaza , özellikle beyaz eşya ve elektronik eşyalarda ürün garantisi veriyorsa, güvenle alışveriş yapabilir, sıfır bulaşık makinesi fiyatının yarı fiyatına yeni bir bulaşık makinesi satın alabilirsiniz. Siz de evinizin eksiklerini tamamlamak için; nakit ya da kredi kartına taksit seçenekleri ile Yakacık spotçular çarşısından alışveriş yapabilirsiniz. 

About admin

İstanbul Genelinden Spot Eşya Alım Satımı, Cep: 0532 488 59 41

Check Also

Ortaköy Spot Eşya Alan Yerler

ortaköy spotçular

Ortaköy spotçular İstanbul’un Beşiktaş ilçesine bağlı Ortaköy semti, ikinci el eşya alışverişinde tercih edebileceğiniz mağazaları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çarşım Spot
Merhaba Eşya Satmak İstiyorum